Uitslagen 2007

Vijf van Sluis

Plaats Plaats per categorie Borstnr Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 33 Fabrice Laga Wortegem-Petegem 15:41 15:39
2 34 Jonathan Petrens Oudenaarde 16:42 16:39
3 12 Frederik Backer Waregem 16:49 16:46
4 31 Steven Dessein Eeklo 17:28 17:25
5 63 Nicolas Loeys Knokke-Heist 17:42 17:42
6 62 Kjell Devloo-Casier Heist-aan-Zee 17:53 17:53
7 32 Luc Declercq Anzegem 18:05 18:01
8 61 Pieter Deleuninck Knokke-Heist 18:08 18:08
9 85 Peter van Waes Aardenburg 18:28 18:25
10 82 Robbema Goense Philippine 18:51 18:49
11 46 Jonas van Melkebeke Izegem 18:56 18:56
12 67 Jonas Sierens Maldegem 19:18 19:18
13 45 Kevin van Melkebeke Izegem 19:23 19:23
14 35 Stijn Cozijns Zulte 19:24 19:24
15 7 dimitrie plovier assebroek 19:36 19:36
16 47 GEERT HEYNSSENS OUDENAARDE 19:38 19:37
17 60 Ellen Aper Hulst 19:39 19:33
18 68 Eric Sierens Maldegem 19:41 19:39
19 39 Gunther De Cock Stekene 19:45 19:45
20 55 Jaimie Demuynck Ieper 20:06 20:06
21 73 Edwin Huigh Oostburg 20:17 20:14
22 4 Arno van Damme Oostburg 20:18 20:13
23 83 Nico Viaene Knokke-Heist 20:27 20:23
24 22 Yves LABIE Brakel 20:28 20:19
25 56 Arjan Onnink Winterswijk Woold 20:29 20:29
26 79 Johan van Leeuwe Breskens 20:36 20:36
27 58 Kenneth Longueville Adegem 20:38 20:38
28 50 Marc Callens St. Laureins 20:52 20:49
29 87 Nick Cornelis Zwijnaarde 20:58 20:55
30 13 Roger de Backer Waregem 21:07 21:04
31 64 Mike Dewitte Heist-aan-Zee 21:33 21:33
32 52 dylan rombouts Tilburg 21:41 21:41
33 6 marnix plovier assebroek 22:04 22:01
34 38 Jurjen Leer Sint Jansteen 23:06 22:59
35 43 Françoise van Waterschoot Hulst 23:23 23:21
36 49 Rene Sels Tessenderlo 23:26 23:25
37 75 Niek Rijnberg Zuidzande 23:29 23:25
38 86 Koen Koutstaal Hulst 23:31 23:25
39 71 Roland Delafontaine Oostkamp 23:39 23:38
40 59 Aniek Aper Hulst 23:55 23:53
41 78 Guy Brusserl Gent 24:00 23:56
42 69 Steven Bruneel Maldegem 24:07 24:04
43 10 Nette SCHAUWVLIEGHE Dendermonde 25:15 25:08
44 23 Ann VAN BOCKSTAEL Schorisse 25:18 25:10
45 48 sandra van quekelberghe Aardenburg 25:27 25:26
46 72 Steve Tilly Oostkamp 25:43 25:42
47 76 Jacqueline Maas Zuidzande 25:47 25:43
48 77 Vitaly Spivak Brugge 25:50 25:50
49 80 Ronny Buzeyn Aardenburg 25:59 25:57
50 74 Annemie Rijnberg Zuidzande 26:01 25:57
51 70 Evy Sierens Maldegem 26:01 25:59
52 81 Ginette Lagrou Heist-aan-Zee 26:03 25:59
53 51 marjolein rombouts tilburg 27:30 27:25
54 84 Angela Klessens Breskens 28:00 28:00
55 65 Ben Vathomaes Biervliet 28:08 28:03
56 40 DETLEF PEEL Lichtervelde 28:21 28:17
57 41 SOFIE LEFEVERE Lichtervelde 28:22 28:18
58 5 john plovier assebroek 28:29 28:28
59 11 Aafje van Remoortere Biervliet 28:43 28:39
60 24 Vere VAN DAMME Herzele 28:58 28:53
61 26 Ann VAN DAMME Ronse/Renaix 29:00 28:54
62 66 Marijke Soulimans Hoofdplaat 29:16 29:10
63 53 Marga van den Broecke Breskens 29:21 29:15
64 54 Anita Den Dekker Breskens 29:31 29:25
65 18 Nicole DE BEULE Brakel 29:47 29:42
66 29 Kristel VANHOUDT Dendermonde 30:01 29:58
67 16 Sjaak van den Broecke Breskens 30:41 30:39
68 17 Heleen van den Broecke Breskens 30:42 30:40
69 57 Conny Salome Breskens 30:59 30:53
70 9 Cindy Dijkers Biervliet 31:03 31:00
71 37 Tanja Leer St. Jansteen 31:03 30:59
72 3 Marleen Declerck Sint-Kruis (Brugge) 31:10 31:08
73 36 Theo Berckmoes Sluis 34:04 34:00
74 44 Pia van Opdurp Schoondijke 34:05 34:01
75 20 Emmie DECOCK Schorisse 34:27 34:24
76 25 Kevin VAN ACHTER Herzele 34:48 34:45
77 21 Maaike DECOCK Nederename 35:07 35:05

top naar boven  

Tien van Sluis

Plaats Plaats per categorie Borstnr Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 123 Alexander Dias Rodriques Wingeme 34:43 34:43
2 290 Frederik De Vuyst Oudenaarde 35:56 35:54
3 282 Stijn Daelman Hofstade (O.-Vl.) 36:04 36:01
4 236 Bart Verkaemer waregem 36:29 36:29
5 842 Bart Maene Sint-Kruis (Brugge) 36:34 36:32
6 191 Koen Van Havermaet Hamme 36:40 36:38
7 226 Edwin de la Ruelle Koewacht 37:26 37:26
8 848 Carlo Verleyen Ingooigem 37:34 37:34
9 843 Rudy Vandenbroeck Baal 37:56 37:56
10 847 Sylvie Verthe Kaster 37:58 37:58
11 261 Kristof Dewilde Roeselare 38:01 37:58
12 300 Bart Cappan Ingelmunster 38:18 38:16
13 243 Filip D'Haene Kortrijk 38:33 38:31
14 239 Wilko de Vos Kattendijke 38:37 38:37
15 94 Clive Vangaeluwe Vichte 38:39 38:39
16 88 Erik Cappon Zuidzande 38:54 38:54
17 817 Vincent van Lierde Menen 39:21 39:19
18 171 Mario Vanacker Poelkapelle 39:25 39:22
19 93 Tim Viane Knokke-Heist 40:17 40:15
20 298 Bertrand Verlinde Gistel 40:22 40:22
21 232 Gerd Vermeir Zele 40:23 40:23
22 141 andre gaelle Moen 40:24 40:24
23 233 CLAUDE CALLENS Desselgem 40:33 40:33
24 234 LODE SCHAMELHOUT Harelbeke 40:36 40:36
25 159 Pieter De Ryck Haaltert 40:43 40:40
26 197 Johny De Clercq Ardooie 41:00 40:59
27 100 Rudi Vrijs Paal 41:01 41:01
28 119 Niki Debakker Kluisbergen 41:04 41:01
29 221 Stijn Delmotte Dendermonde 41:36 41:32
30 90 Tiemen Van Steenberghe Ninove 41:36 41:34
31 216 Gunther Mattens Aalst 41:49 41:46
32 122 Jurgen Haegeman Oosteekloo 42:02 42:02
33 185 Danny Versluys Watervliet 42:33 42:33
34 120 Dick Slagter Tilburg 42:33 42:33
35 238 Ria Thienpont Brugge 42:36 42:34
36 278 Frederick de Zutter Kieldrecht (Beveren) 43:18 43:16
37 146 Fons Warrens Kloosterzande 43:18 43:13
38 242 Robin de Vos Kattendijke 43:20 43:20
39 136 jan stockman Knokke-Heist 43:23 43:23
40 190 Paul DEPLUVEREZ St Sauveur 43:24 43:22
41 198 Robert De Vos Oudenaarde 43:25 43:20
42 165 philippe mertens Gentbrugge 43:26 43:22
43 99 Jacques Speliers Aalst 43:29 43:21
44 258 Sandra de Block Hulst 43:29 43:29
45 820 Sven De Lange Zwalm 43:31 43:26
46 143 jo van den brande Herentals 43:37 43:33
47 294 Brecht Quintens Damme 44:03 44:03
48 816 Annelies De Ketelaere Torhout 44:06 44:04
49 173 kurt vermeersch izegem 44:06 44:05
50 112 Francois van de Broecke Breskens 44:19 44:08
51 174 carlos verstraete Ingelmunster 45:14 45:12
52 299 Jarino Declerck Ingelmunster 45:24 45:21
53 97 Raf Snauwaert Knokke-Heist 45:33 45:28
54 230 Geert Provoost Knokke-Heist 45:43 45:37
55 150 didier moeyaert Torhout 46:20 46:16
56 172 Linda Coppens Moorsel 46:24 46:22
57 249 Patrick Coppejans Brugge 46:27 46:23
58 262 Terèse van Lare Sluis 46:31 46:30
59 883 Marc van de Wert Lembeke 46:31 46:27
60 213 Marc Bruylant Lede 46:37 46:37
61 819 Maarten van Gocthem Hulst 46:58 46:57
62 839 Kurt de Muyt Damme 47:10 47:04
63 220 Ronny lanckmans Denderhoutem 47:13 47:09
64 276 Sofie Nissens Geraardsbergen 47:15 47:11
65 257 Ron van Waterschoot Hulst 47:16 47:16
66 274 Geert de Rammelaere Izegem 47:19 47:15
67 283 Albert Delannoy Knokke-Heist 47:32 47:30
68 248 Stefan Huyge Zwalm 47:36 47:35
69 288 Marc Van den Berge Zulte 47:36 47:23
70 259 Marc Konings Otegem 47:41 47:40
71 130 Wilfried Aper Hulst 47:58 47:51
72 244 Frank Corneillie Ingelmunster 48:01 47:58
73 818 Jan van de Linde Oostburg 48:03 48:02
74 196 Paul VERWAEREN Dendermonde 48:07 47:48
75 153 Jan van Dorsselaer Hulst 48:11 48:06
76 131 flip salome Breskens 48:16 48:16
77 149 jerry moeyaert Torhout 48:50 48:46
78 846 Katrijn Cuypers Sint-Laureins 48:53 48:50
79 286 Frank Lauwers Avelgem 49:05 49:00
80 126 Fabien Lambrecht Sint-Eloois-Vijve 49:06 48:55
81 180 Ronny Goethals Sint-Jan-In-Eremo 49:20 49:15
82 214 Hugo De Wael Haaltert 49:22 49:12
83 222 Annelies van Geyte Dendermonde 49:25 49:15
84 218 Marina Steppe Aalst 49:32 49:31
85 91 Eric van Nevel Brugge 49:36 49:32
86 212 Erwin De Hon Watervliet 49:47 49:42
87 175 marc van holsbeke Gentbrugge 49:51 49:48
88 133 danny vancompermolle Zeebrugge (Brugge) 49:58 49:55
89 158 Dirk Van Esbroeck Wachtebeke 50:07 49:59
90 161 Jan Piet Flikweert Oostburg 50:26 50:21
91 872 Eric Pauwels Watervliet 50:36 50:36
92 228 Astrid Steijaert Oostburg 50:44 50:40
93 176 Tineke Haers Watervliet 50:47 50:45
94 160 Luc Wille Zomergem 50:56 50:56
95 292 Joris van den Einde Aalst 51:14 51:05
96 250 Stefaan Verhaeghe Sint-Kruis (Brugge) 51:16 51:06
97 240 Paul Van Leirsberghe Oedelem 51:34 51:31
98 95 Bram de Hullu Nieuwvliet 51:40 51:35
99 127 Guy Bois Wondelgem 51:42 51:27
100 105 Greet Allemeersch Knokke-Heist 51:53 51:47
101 229 Maycke Summeren Retranchement 52:00 51:55
102 260 Bart Van Hooreweghe Deinze 52:09 52:05
103 169 patrick bossue Ieper 52:16 52:15
104 254 Rob Kroonen Hulst 52:21 52:11
105 293 Stefaan Arryn Lokeren 52:23 52:12
106 227 Marc De Baets Heusden 52:39 52:37
107 296 Frank Suijk Middelburg 53:02 52:53
108 861 Dennis Doens Oostburg 53:16 53:00
109 199 Hilde MOENS Dendermonde 53:36 53:26
110 125 Marco Minderhoud Nieuwvliet 53:38 53:30
111 845 Mia Yserbyt Zwevelgem 53:42 53:27
112 219 Wim Mestdagh Meulebeke 53:50 53:44
113 129 delarue Adegem 54:02 53:51
114 142 Herman Verschaeve Aardenburg 54:05 53:59
115 837 Geert Popelier Ardooie 54:23 54:14
116 825 Roso Deseyme Koolskamp 54:23 54:14
117 154 Marianne Van de Maele Ninove 54:43 54:33
118 188 Marnix Haers Watervliet 54:56 54:54
119 114 Pieter Bardyn Ieper 55:01 54:54
120 225 Corry Theunis Deerlijk 55:10 55:06
121 821 Nathalie D'Haeninck Beernem 55:36 55:34
122 235 Leen Declerck Koksijde 55:38 55:29
123 124 Steven Vermeersch Beernem 55:40 55:37
124 144 carla zegers Koewacht 55:42 55:33
125 103 Martine Devinck Knokke-Heist 55:42 55:36
126 263 Tonny van Mulken Breskens 55:43 55:32
127 289 Cindy van de Walle Reningelst 55:43 55:37
128 279 Ilse De Bock Kieldrecht (Beveren) 55:46 55:38
129 96 Emmy Quataert Retranchement 55:48 55:37
130 183 Koen Vandevelde Sint-Laureins 55:51 55:42
131 184 Rubin Dhont Sint-Laureins 55:52 55:45
132 823 Karine Langeraert Lokeren 55:54 55:44
133 140 Jean-Pierre Cruc Meulebeke 55:56 55:49
134 116 Marcellino Vandenberghe Ingelmunster 55:56 55:51
135 275 Ann Decock Ardooie 55:57 55:52
136 162 CHARLOTTE Cottry Koksijde 55:58 55:49
137 152 Eric van der Hooft Haarlem 56:06 55:52
138 211 patricia lambaere Pottes 56:18 56:14
139 157 Jonas Verhoeven Dilbeek 57:03 56:57
140 104 Sylvie Poppe Knokke-Heist 57:16 57:10
141 102 Chris Maldegem Knokke-Heist 57:18 57:11
142 273 Guido Pottie De Haan 57:26 57:14
143 256 Marc Denbaes Zedelgem 57:34 57:17
144 156 Werner Van laer Bornem 57:47 57:31
145 251 Shirley Dehulster Brugge 57:48 57:47
146 139 els persijn Meulebeke 57:54 57:48
147 145 Georges Van Brussel Lochristi 57:56 57:51
148 98 Jan van Overloop Kapelle 57:59 57:51
149 841 Lienda Le Pil Ursel 58:09 58:00
150 147 Bram Moerman Sluis 58:09 57:57
151 269 Kristof Rosseel De Haan 58:10 57:57
152 270 Dave Hendrickx De Haan 58:11 57:57
153 206 KAYA TETTELIN Lichtervelde 58:11 57:59
154 878 Francis Reubens Heist-aan-Zee 58:13 58:05
155 203 Geert VEREECKEN Dendermonde 58:15 58:04
156 215 Kathleen Heyvaert Haaltert 58:17 58:02
157 217 Chris Renneboog Aalst 58:17 58:02
158 118 Julien Cornelis Wachtebeke 58:26 58:22
159 163 Marc Loeffen Knokke-Heist 58:32 58:29
160 200 Katrien LIEBAUT Dendermonde 58:34 58:16
161 241 Marc UYTTENHOVE Knokke-Heist 59:07 58:52
162 113 Moesch Dobbelaere Watervliet 59:35 59:22
163 117 Filip Verweire Bassevelde 59:38 59:20
164 237 Paul Hermans Sluis 59:39 59:28
165 148 zeger cornelis Sluis 59:44 59:32
166 255 Jimmy Dane Aardenburg 59:50 59:33
167 89 Eric Hensen Aardenburg 59:55 59:46
168 109 Goedele Dhondt Gent 1:00:02 59:48
169 181 Firmin Versluys Kaprijke 1:00:09 59:56
170 108 Hendrik Tant Oostakker 1:00:26 1:00:12
171 110 Joke Comijn Oostakker 1:00:33 1:00:19
172 840 Jeroen Loos Blankenberge 1:00:45 1:00:45
173 285 Anja Toye Avelgem 1:01:01 1:00:57
174 836 Marleen Brulez Ardooie 1:01:02 1:00:52
175 121 Dirk Dobbelaere Damme 1:01:15 1:01:07
176 205 Diana Valk-Kolmeijer Aardenburg 1:01:24 1:01:15
177 208 CHRISTIANE MARCHAND Sint-Amandsberg (Gen 1:01:35 1:01:19
178 207 Jacqueline DE BACKER Oostakker 1:01:35 1:01:19
179 822 Renaat Schatteman Zeveneken 1:01:36 1:01:19
180 302 Tommy Dheuvaert Zwalm 1:01:37 1:01:23
181 863 Luc Vanhaecke Zingem 1:01:45 1:01:24
182 204 Kristel DECLERCQ Elversele 1:01:51 1:01:34
183 301 Veronique Baele Zwalm 1:02:06 1:01:52
184 247 Eric De Moor Zwalm 1:02:07 1:02:04
185 132 mike serluppens Schelle 1:02:09 1:01:51
186 210 Els De Smet Oosteeklo 1:02:13 1:02:01
187 824 Veerl Buysse Wachtebeke 1:02:23 1:02:13
188 170 Roland Bertens Oostburg 1:02:24 1:02:12
189 168 Sandra Scheppers-Fonteyne Sint-Kruis 1:02:27 1:02:16
190 287 Mieke Verfaillie Brugge 1:02:28 1:02:21
191 882 Katrien Schiltz Knokke-Heist 1:02:31 1:02:25
192 155 Chantal Hendrikse St Kruis 1:02:35 1:02:27
193 838 Jan van Liere Vogelwaarde 1:02:42 1:02:41
194 179 Michel Van Cauwenberghe Sint-Margriete 1:03:15 1:03:07
195 881 Conny De Wael Heist-aan-Zee 1:03:17 1:03:07
196 137 jean-pierre boucquet Zwijnaarde 1:03:20 1:03:07
197 295 Jeroen van Driek Breskens 1:03:26 1:03:19
198 187 Marcel De Causmaecker Sint-Margriete 1:03:43 1:03:36
199 844 Veronique De Maerteleire Oedelem 1:03:59 1:03:42
200 101 Marijke Schollier Varsenare 1:04:19 1:04:04
201 223 Patricia Jurriens-de Baer Sluiskil 1:04:23 1:04:06
202 297 Christel Speytebroodt Knokke-Heist 1:04:39 1:04:30
203 111 Sarina du Fosse Sluis 1:04:48 1:04:37
204 272 Bart Dewulf De Haan 1:04:58 1:04:45
205 281 Krista Laridon Knokke-Heist 1:05:16 1:05:06
206 280 Martine Lippens Zeebrugge 1:05:16 1:05:06
207 253 Sofia Bouzoumita Hulst 1:05:36 1:05:26
208 138 anne-marie de smet Zwijnaarde 1:05:36 1:05:23
209 115 Ann Dryhoel Evergem 1:05:40 1:05:33
210 194 Rita PHILIPS Dendermonde 1:05:45 1:05:27
211 135 rudy vermeersch knokke-heist 1:05:55 1:05:52
212 862 Monique Verburgh Ichtegem 1:06:26 1:06:19
213 193 Edwin Van Der Spiegel Dendermonde 1:06:52 1:06:34
214 192 Michel De SCHEPPER Dendermonde 1:06:53 1:06:35
215 151 Els van der Hooft - Roots Haarlem 1:07:01 1:06:47
216 134 Roland Ackaert Zeebrugge 1:07:03 1:07:01
217 186 Gerda De Jaeger-Braet Sint-Margriete 1:07:12 1:07:04
218 106 Guy Vanhaverbeke Melle 1:07:15 1:06:59
219 178 Freddy Rossie Boekhoute 1:07:18 1:07:05
220 177 Daniël De Geest Aartselaar 1:08:00 1:07:46
221 246 Karla Manssens Zwalm 1:08:21 1:08:17
222 92 Gerda vander Heyden Lotenhulle 1:08:49 1:08:37
223 885 Giovanni Tegas Manage 1:08:53 1:08:53
224 271 Kathleen Hollevoet De Haan 1:11:41 1:11:29
225 267 Ilse Rosseel De Haan 1:11:41 1:11:28
226 268 Alex Vanhooren De Haan 1:11:41 1:11:28
227 201 Deborah BELLANCA Dendermonde 1:13:32 1:13:14
228 107 Lut vandendriessche Melle 1:14:14 1:13:59
229 873 Somaya Guenar Brugge 1:15:03 1:15:02
230 303 Chinah Claeys Brugge 1:15:03 1:15:03
231 128 Ellen van Laeneghem Evergem 1:16:06 1:15:50
232 209 marleen van renterghem Evergem 1:16:07 1:15:50
233 884 Geert Huyvaert Eeklo 1:52:49 1:52:49

top naar boven  

Halve Marathon

Plaats Plaats per categorie Borstnr Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 768 Tim Stessens 1:08:43 1:08:40
2 1 e H40+ 398 Gino van Geyte Zwijnaarde 1:08:55 1:08:52
3 2 e Heren 866 Ghirma Woldu Brugge 1:09:07 1:09:05
4 3 e Heren 668 Francis Vansteenbrugge 1:10:00 1:09:57
5 4 e Heren 599 gino steemans retie 1:11:15 1:11:12
6 5 e Heren 672 Stijn Fincioen Varsenare 1:11:26 1:11:26
7 6 e Heren 669 Aman Gemada 1:11:48 1:11:45
8 2 e H40+ 810 RONNY LIGNEEL Zottegem 1:12:06 1:12:03
9 7 e Heren 653 Mathieu Lazou Kortrijk Bissegem 1:12:10 1:12:06
10 8 e Heren 737 steven vandecasteele Roeselare 1:13:00 1:13:00
11 3 e H40+ 809 Eddy Bossier Oudenburg 1:13:07 1:13:07
12 4 e H40+ 788 Jos Lemmens Laakdal 1:13:09 1:13:09
13 9 e Heren 730 Bart DE SMET Aalst 1:14:19 1:14:19
14 10 e Heren 334 Bart Bleyaert Knesselaere 1:14:46 1:14:43
15 5 e H40+ 401 Jo van Dorpe Roeselare 1:14:51 1:14:51
16 11 e Heren 869 Driss Elmkabliidrissi Casablanca 1:14:55 1:14:55
17 12 e Heren 350 Kurt Philips Zwijnaarde 1:15:16 1:15:13
18 13 e Heren 613 Bruno Van Acker Gent 1:15:19 1:15:15
19 14 e Heren 770 THEO RABOUT Aardenburg 1:15:21 1:15:21
20 6 e H40+ 452 geert sneppe Sint-Kruis (Brugge) 1:15:29 1:15:29
21 15 e Heren 786 Nick Raemaekers Tessenderlo 1:15:36 1:15:35
22 16 e Heren 383 Thomas Beirnaert Beernem 1:15:43 1:15:39
23 17 e Heren 475 Kristof Huyghe Oostnieuwkerke 1:15:54 1:15:49
24 18 e Heren 319 Christophe Ghesquiere Wervik (belgie) 1:16:07 1:16:03
25 19 e Heren 558 Wim Van de Verre Gijzegem (Aalst) 1:16:20 1:16:16
26 20 e Heren 363 Jeroen Fliers Zele 1:16:54 1:16:49
27 21 e Heren 407 Elias Schack Hofstade (O.-Vl.) 1:17:01 1:16:57
28 22 e Heren 868 Didier Braet Loppem 1:17:02 1:16:57
29 23 e Heren 698 Joost Dewaele Vichte 1:17:10 1:17:07
30 7 e H40+ 787 Dirk Volders Laakdal 1:17:20 1:17:20
31 24 e Heren 652 Dieter Van Lierde Oudenaarde 1:17:29 1:17:26
32 8 e H40+ 456 Dirk Gallein Gits 1:17:44 1:17:44
33 25 e Heren 793 filip rondelée Brugge 1:17:57 1:17:53
34 26 e Heren 699 Stefaan Vermeir Dendermonde 1:18:06 1:18:00
35 27 e Heren 378 Vic Van Kerrebroeck Gent 1:18:44 1:18:39
36 28 e Heren 358 Gino Casier Wilrijk (Antwerpen) 1:18:48 1:18:47
37 29 e Heren 720 Cliff Vanthournout Sint-Andries 1:18:48 1:18:39
38 9 e H40+ 745 Arnold Van Heesvelde Evergem 1:19:08 1:19:04
39 30 e Heren 419 bernie lejeune Sar-Lez-Spa 1:19:11 1:19:08
40 10 e H40+ 661 Luc Brusseel Gent 1:19:14 1:19:11
41 11 e H40+ 670 Filiep Vandekerkhove Beselare 1:19:24 1:19:24
42 31 e Heren 691 Wouter Mees Poelkapelle 1:19:25 1:19:18
43 32 e Heren 654 pascal meirlaen waregem 1:19:58 1:19:58
44 33 e Heren 561 Jan Vijverman Haaltert 1:20:06 1:20:01
45 34 e Heren 418 Patrick Dortu Sart-lez-Spa 1:20:09 1:20:06
46 12 e H40+ 570 Henk de Brauwer Waarschoot 1:20:38 1:20:28
47 13 e H40+ 852 rudy van guyse Stekene 1:20:45 1:20:35
48 35 e Heren 410 Bram Bossche, vd Brugge 1:20:49 1:20:41
49 14 e H40+ 411 Paul Meulebrouck Brugge 1:20:52 1:20:50
50 36 e Heren 474 Frederik Keersebilck Roeselare 1:20:56 1:20:50
51 37 e Heren 461 Stefan Callant Eeklo 1:21:28 1:21:13
52 38 e Heren 854 mark van den driessche Kaprijke 1:21:43 1:21:35
53 1 e Dames 741 Sabine Froment Bouge 1:21:45 1:21:42
54 1 e H50+ 386 DIRK GYSELS AARTSELAAR 1:21:55 1:21:47
55 39 e Heren 454 steven vandenbussche haringe 1:22:31 1:22:20
56 40 e Heren 746 Pascal Debersaqus Harelbeke 1:22:36 1:22:35
57 41 e Heren 580 Eddy Bonne Aalter 1:22:37 1:22:36
58 42 e Heren 634 Rudy Bruyninckx Aalst 1:22:42 1:22:39
59 2 e Dames 400 Katja Merlin Zele 1:22:47 1:22:43
60 43 e Heren 631 Christophe Clyncke Nieuwmunster 1:22:47 1:22:44
61 15 e H40+ 665 Raoul De Wilde Zele 1:23:16 1:23:14
62 16 e H40+ 465 Patrick Peeters Deurne (Antwerpen) 1:23:32 1:23:22
63 44 e Heren 329 WIM DE WAELE Kruishoutem 1:23:49 1:23:49
64 45 e Heren 443 jimmy devriese Knokke-Heist 1:23:49 1:23:48
65 17 e H40+ 757 J-Claude LEBRUN 1:23:57 1:23:36
66 18 e H40+ 681 Franky GEORGE Izegem 1:24:05 1:23:58
67 46 e Heren 813 Filip Deruwez Reningelst 1:24:09 1:24:06
68 19 e H40+ 616 Hugo Balanck Zedelgem 1:24:12 1:24:05
69 47 e Heren 709 Gunther Ghyselinck Zottegem 1:24:29 1:24:26
70 48 e Heren 426 corne van druningen amstelveen 1:24:30 1:24:25
71 49 e Heren 304 dirk goossens Nevele 1:24:32 1:23:45
72 50 e Heren 367 Tom De Smet Merelbeke 1:24:54 1:24:54
73 51 e Heren 784 Lander vanderspikken Tessenderlo 1:24:55 1:24:54
74 52 e Heren 459 Sonny Matton Oostende 1:24:56 1:24:56
75 20 e H40+ 369 Erwin Van De Cauter Dendermonde 1:24:58 1:24:48
76 53 e Heren 829 johan heerwegh Temse 1:24:59 1:24:53
77 54 e Heren 381 Vincent Vantyghem Eernegem 1:25:00 1:24:50
78 55 e Heren 684 henk deproost Kortemark 1:25:06 1:25:00
79 21 e H40+ 719 Antoon Van Acker Ruddervoorde 1:25:08 1:25:00
80 56 e Heren 348 Steven Cauwels Maldegem 1:25:21 1:25:04
81 57 e Heren 740 Jean-François Degueldre Bouge 1:25:25 1:25:21
82 58 e Heren 409 Thierry Duquet Aalst 1:25:32 1:25:26
83 59 e Heren 331 Hans Couvreur Sijsele 1:25:33 1:25:21
84 60 e Heren 728 bart verschaeve lichtervelde 1:25:34 1:25:26
85 61 e Heren 310 pascal demaeght Torhout 1:25:36 1:25:29
86 62 e Heren 874 Erik Leers zomergem 1:25:38 1:25:32
87 22 e H40+ 520 Sven Vlerick Zwijnaarde 1:25:39 1:25:35
88 23 e H40+ 667 Rudi van ROOST Rotselaar 1:25:40 1:25:38
89 24 e H40+ 490 Serge Mezieres Gullegem 1:25:42 1:25:32
90 63 e Heren 424 koen mertens Westrem 1:25:43 1:25:39
91 64 e Heren 679 GEERT PHILIPS Denderbelle 1:25:48 1:25:31
92 25 e H40+ 553 Patrick Jonckheere Aartrijke 1:25:49 1:25:41
93 26 e H40+ 354 Nico Ros Waarschoot 1:25:50 1:25:45
94 27 e H40+ 860 Benny Lyssens Kruibeke 1:25:54 1:25:47
95 65 e Heren 308 kris cornelis Zele 1:25:55 1:25:49
96 28 e H40+ 642 Hedwig Schockaert Aalst (Hofstade) 1:25:59 1:25:51
97 66 e Heren 608 Pol Van Laere Oostakker 1:26:08 1:25:48
98 29 e H40+ 460 Marc Longueville Adegem 1:26:28 1:26:14
99 67 e Heren 865 Frederik Rappe Blankenberge 1:26:32 1:26:23
100 30 e H40+ 734 IVAN VANDENHEEDE Blankenberge 1:26:33 1:26:27
101 2 e H50+ 649 Etienne Van Wesemael Erpe 1:26:55 1:26:54
102 68 e Heren 338 Jon Herselman Kapelle 1:26:59 1:26:39
103 31 e H40+ 850 Joris Casier Assebroek 1:26:59 1:26:53
104 69 e Heren 508 pieter van de verre Wichelen 1:27:00 1:26:55
105 70 e Heren 462 Pascal Bodson Stabroek 1:27:04 1:26:44
106 71 e Heren 689 Byron Bentley Sluis 1:27:09 1:26:45
107 32 e H40+ 826 marc nelis oedelem 1:27:10 1:27:10
108 72 e Heren 542 Francis Coucke Veurne 1:27:13 1:27:08
109 33 e H40+ 620 Stefaan Canniere Bissegem 1:27:21 1:27:20
110 3 e Dames 361 Patricia Delvael Rollegem-Kapelle 1:27:28 1:27:27
111 34 e H40+ 451 ronny d'hont Stekene 1:27:31 1:27:26
112 35 e H40+ 450 Martin Noens stekene 1:27:32 1:27:26
113 73 e Heren 322 johan verbruggemen Dendermonde 1:27:49 1:27:36
114 74 e Heren 851 bavo sierens Sint-Laureins 1:27:55 1:27:44
115 4 e Dames 644 KATHLEEN STEENHAUT MERE 1:28:02 1:28:02
116 36 e H40+ 568 Frans De Causmaecker Sint-Jan-in-Eremo 1:28:16 1:28:05
117 37 e H40+ 323 Mario Savels Knokke-Heist 1:28:22 1:28:17
118 38 e H40+ 567 Frank Verschorre Breskens 1:28:29 1:28:29
119 75 e Heren 566 WIM DE BUCK WATERVLIET 1:28:37 1:28:32
120 3 e H50+ 606 frits vervaet walsoorden 1:28:39 1:28:30
121 76 e Heren 685 Wim De Vreese Gent 1:28:46 1:28:35
122 4 e H50+ 796 Andre Schryver Geraardsbergen 1:28:47 1:28:42
123 77 e Heren 853 christophe van de voorde Lembeke 1:28:57 1:28:41
124 39 e H40+ 428 johan coppejans Kaprijke 1:28:58 1:28:47
125 78 e Heren 345 FILIP DETIEGE Beauvechain 1:28:58 1:28:57
126 79 e Heren 480 Michael Andries Hoboken (Antwerpen) 1:28:59 1:28:49
127 40 e H40+ 635 Yves De Gelder Erpe 1:28:59 1:28:38
128 41 e H40+ 420 Pol Gheysen Dadizele 1:29:00 1:28:33
129 80 e Heren 607 Wim De Meester Desteldonk 1:29:00 1:28:40
130 81 e Heren 347 Wim Waeckens Lovenjoel 1:29:01 1:28:55
131 82 e Heren 339 Stijn Deruyter Assebroek 1:29:01 1:28:32
132 5 e Dames 611 Frédérique Versluijs ZUIDZANDE 1:29:03 1:28:56
133 83 e Heren 469 Koen Jonckheere Oostende 1:29:05 1:28:58
134 42 e H40+ 437 rikpittelson varsenare 1:29:07 1:28:44
135 84 e Heren 702 Kurt Leleu Kortrijk 1:29:07 1:29:01
136 85 e Heren 312 lieven deroo Torhout 1:29:12 1:29:05
137 86 e Heren 421 jan van bellingmen Itterbeek 1:29:14 1:29:00
138 43 e H40+ 464 Leo De Brauwer Kapellen (Antw.) 1:29:15 1:28:52
139 87 e Heren 467 Michael den Hamer Terneuzen 1:29:19 1:29:14
140 44 e H40+ 390 Benny Bens Tessenderlo 1:29:20 1:29:13
141 88 e Heren 680 Nick Vermote Deerlijk 1:29:20 1:29:13
142 45 e H40+ 673 werner maes Kuurne 1:29:27 1:29:27
143 46 e H40+ 736 Patrick Pattyn Izegem 1:29:38 1:29:34
144 47 e H40+ 717 Tony Mestdagh Assebroek 1:30:12 1:30:00
145 48 e H40+ 676 Jonathan Murray Brussel/Bruxelles 1:30:22 1:30:16
146 49 e H40+ 830 mario desmeytere moorsele 1:30:26 1:30:16
147 50 e H40+ 623 MICHEL DE PESSEMIER EVERBEEK 1:30:26 1:30:06
148 51 e H40+ 340 Marc Sys Knokke Heist 1:30:27 1:30:27
149 89 e Heren 341 Filip Boterberg Zottegem 1:30:27 1:30:06
150 52 e H40+ 687 Stefaan Magnus Halle 1:30:29 1:30:05
151 53 e H40+ 569 Peter Everaerd Ursel 1:30:34 1:30:25
152 54 e H40+ 516 Etienne BUCKINX Oupeye 1:30:39 1:30:30
153 55 e H40+ 384 Danny Cools Laakdal 1:31:17 1:31:07
154 90 e Heren 767 KURT SCHREYEN EVERGEM 1:31:19 1:31:18
155 5 e H50+ 499 Bert de Schuymer Zwijnaarde 1:31:25 1:31:10
156 6 e H50+ 333 johan goense Philippine 1:31:25 1:31:12
157 56 e H40+ 430 Didier de Rammelaere Kuurne 1:31:40 1:31:40
158 57 e H40+ 487 Romain Van Vlierberghe Stekene 1:31:49 1:31:39
159 91 e Heren 705 yves herregodts outer - ninove 1:31:52 1:31:20
160 92 e Heren 359 Christophe Dewulf Gent 1:31:53 1:31:43
161 7 e H50+ 650 Lucien Vermaeren Aalst 1:31:59 1:31:58
162 58 e H40+ 651 Patrick Vermaeren Lede 1:31:59 1:31:56
163 93 e Heren 560 chris depoorter Houthulst 1:32:00 1:31:52
164 94 e Heren 803 Chun Fai To Aalst 1:32:01 1:31:33
165 59 e H40+ 582 Luc De Jaeger-Braet Watervliet 1:32:01 1:31:49
166 8 e H50+ 663 Roger van Houtte Avelgem 1:32:03 1:31:56
167 95 e Heren 572 Reggie Blondeel Watervliet 1:32:06 1:31:55
168 6 e Dames 453 leonie ton colijnsplaat 1:32:10 1:32:06
169 60 e H40+ 779 Christian Boehme Knokke 1:32:11 1:32:03
170 96 e Heren 876 Geert Van Den Dries Muizen (Mechelen) 1:32:11 1:31:44
171 61 e H40+ 549 gino tuyttens Oekene 1:32:13 1:32:01
172 9 e H50+ 662 Guy WIEME Avelgem 1:32:19 1:32:13
173 62 e H40+ 427 herman kuijer Terneuzen 1:32:20 1:32:11
174 63 e H40+ 828 Jeroen Loos Blankenberge 1:32:49 1:32:34
175 64 e H40+ 472 Marnix Callewaert Brugge 1:32:50 1:32:28
176 65 e H40+ 382 Edwin De Baene Gent 1:33:04 1:32:54
177 97 e Heren 833 rudy van nieuwenhuyze Wachtebeke 1:33:13 1:32:53
178 98 e Heren 455 Leo de Bruijn Oostkapelle 1:33:23 1:33:00
179 10 e H50+ 647 Freddy van Lancker Appelterre 1:33:25 1:33:04
180 99 e Heren 355 Pascal Goethals Sleidinge 1:33:27 1:33:15
181 66 e H40+ 855 henk hendrikse Oostende 1:33:41 1:33:24
182 100 e Heren 783 Yves Vandermoere Beernem 1:33:42 1:33:42
183 67 e H40+ 544 geert van parys damme 1:33:42 1:33:33
184 11 e H50+ 596 Noel Verbrugge Axel 1:33:43 1:33:21
185 101 e Heren 776 Johnny Vergison Brugge 1:33:51 1:33:28
186 102 e Heren 515 benito bostelaar Serooskerke Walchere 1:34:00 1:33:37
187 103 e Heren 554 bart vandewiele Gent 1:34:05 1:33:49
188 104 e Heren 314 sven dhondt Brugge 1:34:13 1:34:13
189 68 e H40+ 313 luk nonneman Brugge 1:34:15 1:33:55
190 69 e H40+ 696 filip buyck Lauwe 1:34:15 1:33:42
191 7 e Dames 337 Mary Bermingham Brussel/Bruxelles 1:34:21 1:34:07
192 105 e Heren 336 JONATHAN CLARIDGE Brussel/Bruxelles 1:34:22 1:34:08
193 70 e H40+ 708 Peter Roos Horebeke 1:34:26 1:34:17
194 71 e H40+ 505 Giel Joziasse Goes 1:34:26 1:34:15
195 12 e H50+ 622 Lucien VERMEULEN Brakel 1:34:29 1:34:21
196 106 e Heren 802 Jan-Joris Jooss Goes 1:34:30 1:34:03
197 72 e H40+ 473 Dirk Halderen Berlare 1:34:32 1:34:22
198 107 e Heren 510 Vladimir Revijn Oudenaarde 1:34:37 1:34:09
199 73 e H40+ 321 dannydevlieghe knokke-heist 1:34:38 1:34:32
200 108 e Heren 615 Eric Hendrickx Laakdal 1:34:40 1:34:13
201 109 e Heren 834 franky de pauw Lokeren 1:34:40 1:34:20
202 74 e H40+ 311 Wim Van Bruaene Ardooie 1:34:44 1:34:36
203 75 e H40+ 530 RIK MOREELS KORTRIJK 1:34:45 1:34:38
204 76 e H40+ 812 Joost Ciers Hulste 1:34:46 1:34:46
205 110 e Heren 707 jurgen vandriessche zwalm 1:34:47 1:34:24
206 13 e H50+ 320 luc gobeyn sysele Damme 1:34:49 1:34:34
207 77 e H40+ 609 johan huigh Schoondijke 1:34:54 1:34:53
208 78 e H40+ 324 Gauthier Martinache Bruxelles 1:34:58 1:34:55
209 14 e H50+ 641 Paul Putteman Gijzegem 1:35:02 1:34:46
210 111 e Heren 445 mario raes Jabbeke 1:35:04 1:34:45
211 79 e H40+ 500 Ludwig Kouijzer Koewacht 1:35:05 1:34:46
212 80 e H40+ 721 Marc Vercruysse Sint-Michiels 1:35:05 1:34:51
213 81 e H40+ 671 Geert Callens Avelgem 1:35:08 1:35:03
214 112 e Heren 535 Dirk Hellebuyck Eeklo 1:35:11 1:34:45
215 82 e H40+ 765 JAN DESCHACHT Assebroek 1:35:15 1:34:54
216 83 e H40+ 646 Danny Van Keymeulen Haaltert 1:35:25 1:35:06
217 84 e H40+ 591 Kurt Taghon Zomergem 1:35:26 1:35:07
218 85 e H40+ 491 Stefaan Masschelein Sint-Andries Brugge 1:35:30 1:35:11
219 15 e H50+ 637 Roger De Sutter Lede 1:35:31 1:35:16
220 86 e H40+ 485 Jan Serry Torhout 1:35:33 1:35:18
221 113 e Heren 551 DOMINIEK BEKAERT Bavikhove 1:35:34 1:35:18
222 114 e Heren 448 Joel Laeremans Olen 1:35:35 1:35:25
223 16 e H50+ 416 Robert Tanghe Aalst 1:35:40 1:35:13
224 17 e H50+ 389 Guido Demeyere Beselare 1:35:40 1:35:25
225 87 e H40+ 835 etienne hiernaux-blay brussel 1:35:42 1:35:27
226 8 e Dames 353 Nathalie Michels Wortegem-Petegem 1:35:42 1:35:29
227 9 e Dames 588 nicole symoens melle 1:35:50 1:35:39
228 115 e Heren 370 Tom Van Driessche Zele 1:35:50 1:35:39
229 88 e H40+ 638 Jan De Veylder Aalst 1:35:55 1:35:31
230 116 e Heren 318 dirk casselman knokke heist 1:35:57 1:35:44
231 89 e H40+ 605 PHILIP DE PAUW DAMME 1:36:06 1:35:56
232 18 e H50+ 431 guy rigaux Merelbeke 1:36:11 1:36:04
233 117 e Heren 807 Luc Van Nieuwenhuyze Zulte 1:36:18 1:35:59
234 19 e H50+ 859 Jacky Deceuninck Heist aan Zee 1:36:20 1:36:00
235 10 e Dames 457 Veerle D'Haese Oostende 1:36:21 1:36:13
236 118 e Heren 636 Dirk De Leeuw Aalst 1:36:24 1:36:05
237 119 e Heren 583 Bert De Jaeger-Braet Watervliet 1:36:25 1:36:13
238 11 e Dames 504 Anita Joziasse Goes 1:36:25 1:36:07
239 20 e H50+ 368 Dick Termorshuizen Terneuzen 1:36:26 1:36:07
240 120 e Heren 477 Marc Verbergt Kapelle-op-den-Bos 1:36:26 1:35:58
241 121 e Heren 633 kristof decroix Pottes 1:36:30 1:36:26
242 90 e H40+ 541 filip verlinde Heist-aan-Zee 1:36:33 1:36:07
243 91 e H40+ 537 Jackie Vandierendonck Heist-aan-Zee 1:36:34 1:36:08
244 92 e H40+ 439 rudi vleminx Stabroek 1:36:40 1:36:09
245 122 e Heren 470 Bart Legiest Deinze 1:36:42 1:36:16
246 123 e Heren 831 van meenen Oostkamp 1:37:01 1:36:45
247 124 e Heren 832 hansbassle Oostkamp 1:37:01 1:36:40
248 125 e Heren 556 Daniel Vanden Broeck Kessel-Lo (Leuven) 1:37:02 1:36:58
249 12 e Dames 365 Annette Heijman Terneuzen 1:37:04 1:37:04
250 93 e H40+ 747 Sjaak Portegies Middelburg 1:37:42 1:37:35
251 126 e Heren 346 Ton Devos Maldegem 1:37:48 1:37:30
252 127 e Heren 658 Gert Vos, de Berlare 1:37:51 1:37:45
253 13 e Dames 657 Els Bruylandt Berlare 1:37:51 1:37:28
254 128 e Heren 371 Gino Sesselle Sint-Jan-in-Eremo 1:38:06 1:37:54
255 129 e Heren 664 Hein Callens Kruishoutem 1:38:30 1:38:15
256 130 e Heren 458 Peter VanWildemeersch Sint-Andries 1:38:35 1:38:22
257 94 e H40+ 764 Dirk Van Dijck Merksem (Antwerpen) 1:38:49 1:38:26
258 131 e Heren 761 Kris DeDobbeleer Merksem (Antwerpen) 1:38:49 1:38:27
259 21 e H50+ 811 Paul Vyvey Assebroek 1:38:53 1:38:49
260 22 e H50+ 366 Frank Smits Hulst 1:38:54 1:38:54
261 95 e H40+ 581 André Verstrynge Maldegem 1:38:55 1:38:29
262 23 e H50+ 805 Fred de Bree Zoutelande 1:38:59 1:38:32
263 96 e H40+ 731 MARC VLAEMINCK Ruddervoorde 1:38:59 1:38:40
264 97 e H40+ 446 martin houf Assebroek 1:38:59 1:38:39
265 132 e Heren 785 Walter Van Opstal Tessenderlo 1:39:00 1:38:58
266 98 e H40+ 376 Alex Sucaet Snellegem 1:39:01 1:38:39
267 99 e H40+ 525 Ivan Polfliet Bornem 1:39:01 1:38:46
268 100 e H40+ 632 Marc Dalle Damme 1:39:01 1:39:01
269 101 e H40+ 463 Henri van Raemdonck Putte 1:39:02 1:38:37
270 102 e H40+ 700 Dirk Vermeir Lebbeke 1:39:05 1:38:59
271 133 e Heren 750 Dirk Van Thuyne Zulte 1:39:06 1:38:40
272 103 e H40+ 692 Jan Vermeir Lebbeke 1:39:09 1:39:06
273 104 e H40+ 522 BERTJE LESSCHAEVE IEPER 1:39:09 1:38:54
274 105 e H40+ 385 Dirk Cuypers Laakdal 1:39:12 1:39:02
275 106 e H40+ 733 Marc Vandamme Wervik 1:39:21 1:39:16
276 134 e Heren 425 patrick dieleman Philippine 1:39:24 1:38:52
277 135 e Heren 335 DAVY VANSTEENKISTE EERNEGEM 1:39:31 1:38:53
278 107 e H40+ 514 Willy Hemeryck Sint-Kruis (Brugge) 1:39:39 1:39:32
279 14 e Dames 723 Tanja Cleppe Brugge 1:39:41 1:39:26
280 136 e Heren 711 Koen Blondeel Zwevezele 1:39:41 1:39:27
281 108 e H40+ 441 hugo den herder Erpe-Mere 1:39:43 1:39:15
282 24 e H50+ 659 Pol Vanneste Lichtervelde 1:39:52 1:39:33
283 137 e Heren 660 Lorenzo Verleye Ardooie 1:39:59 1:39:56
284 109 e H40+ 492 ronny loete Sint-Jan-in-Eremo 1:40:05 1:39:35
285 110 e H40+ 364 Marnik Verlinde Roeselare 1:40:09 1:39:38
286 138 e Heren 603 Yves Vuylsteke Oostkamp 1:40:12 1:39:39
287 139 e Heren 780 jan naeyaert Heist-aan-Zee 1:40:27 1:40:18
288 140 e Heren 352 Peter Declerck Waarschoot 1:40:28 1:40:06
289 25 e H50+ 798 Willy Callebaut Nieuwerkerken (Aalst 1:40:29 1:39:56
290 111 e H40+ 693 NICK PAREYT Lauwe 1:40:30 1:39:57
291 112 e H40+ 342 Jo van der Haegen Zottegem 1:40:31 1:40:11
292 113 e H40+ 584 Kurt De Smet Eeklo 1:40:32 1:40:07
293 114 e H40+ 483 Rudi Cornelis Breskens 1:40:33 1:40:14
294 141 e Heren 442 hans soulliaert Oostkamp 1:40:37 1:40:24
295 26 e H50+ 438 willyde ridder Kapellen (Antw.) 1:40:40 1:40:08
296 142 e Heren 343 Stijn Gillis Kruibeke 1:40:40 1:40:22
297 27 e H50+ 317 chris van canweyt veldegem 1:40:41 1:40:23
298 143 e Heren 344 Dave Gyselinck Burcht 1:40:44 1:40:22
299 115 e H40+ 586 Marnix de Greef oostburg 1:40:54 1:40:31
300 116 e H40+ 380 Bob Boemans Gent 1:41:11 1:41:11
301 117 e H40+ 305 frank van damme Dendermonde 1:41:27 1:41:11
302 118 e H40+ 519 Frank Verhoeven Dilbeek 1:41:49 1:41:20
303 119 e H40+ 739 Filip Pollet Torhout 1:41:57 1:41:26
304 120 e H40+ 387 geert delihaye beselare 1:42:10 1:41:55
305 121 e H40+ 422 Marc Roland Zaffelare 1:42:11 1:41:50
306 1 e H60+ 716 Mohamed Guenar Brugge 1:42:19 1:42:02
307 28 e H50+ 309 wilfried vanhee Ardooie 1:42:35 1:41:57
308 122 e H40+ 781 Jacques Danneels Knokke-Heist 1:42:37 1:42:03
309 123 e H40+ 399 Patrick Temmerman Kaprijke 1:42:38 1:42:38
310 124 e H40+ 524 Koen Vansteenkiste Gistel 1:42:49 1:42:16
311 15 e Dames 564 Agnes De Causmaecker Lembeke 1:42:57 1:42:45
312 144 e Heren 397 Jan Van Lommel Laakdal 1:42:58 1:42:48
313 29 e H50+ 643 Norbert Schollaert Erembodegem 1:43:02 1:42:48
314 145 e Heren 552 Axel Geentjens Evergem 1:43:15 1:42:51
315 30 e H50+ 540 Leo Coene Itterbeek 1:43:26 1:43:15
316 31 e H50+ 374 Paul Annicaert Sint-Kruis (Brugge) 1:43:26 1:42:54
317 32 e H50+ 434 patrickschatteman Drongen 1:43:33 1:43:11
318 125 e H40+ 435 frank de wulf landegem 1:43:34 1:43:12
319 126 e H40+ 648 Albrecht Maes Aalst 1:44:02 1:43:40
320 33 e H50+ 547 Lein de Kraker Middelburg 1:44:06 1:43:53
321 127 e H40+ 585 Luc Deconinck Eeklo 1:44:07 1:43:37
322 128 e H40+ 792 Kris Ketels Diksmuide 1:44:10 1:43:35
323 129 e H40+ 688 johnny de waele Oostburg 1:44:11 1:43:54
324 130 e H40+ 466 Gerrie de Smidt Retranchement 1:44:15 1:43:40
325 131 e H40+ 738 Luc Claeys Zarren 1:44:16 1:43:39
326 16 e Dames 391 Liliane Coomans Tessenderlo 1:44:17 1:44:10
327 132 e H40+ 694 bart buyssens Gent 1:44:20 1:44:05
328 133 e H40+ 762 Rik Stockmans Merksem (Antwerpen) 1:44:21 1:44:20
329 17 e Dames 550 Nicole Constandse Middelburg 1:44:23 1:43:55
330 18 e Dames 436 carina michiels Kapellen (Antw.) 1:44:27 1:43:55
331 134 e H40+ 478 Eric Van Nieuwenhuyze Moerbeke-Waas 1:44:35 1:44:11
332 146 e Heren 732 Kristof Van Landschoot Gent 1:44:58 1:44:28
333 135 e H40+ 395 Michel De Saegher Ninove 1:45:27 1:44:55
334 19 e Dames 630 Greta Van DOORSELAER Dendermonde 1:45:36 1:45:14
335 147 e Heren 413 Davy De Decker Ninove 1:45:37 1:45:07
336 148 e Heren 775 FRANCK BOURGEOIS Paris 1:45:48 1:45:16
337 34 e H50+ 360 Jan Margot Dilbeek 1:46:02 1:45:48
338 149 e Heren 502 gunther segers moorsel 1:46:27 1:45:56
339 136 e H40+ 306 franky swimberghe Sint-Kruis (Brugge) 1:46:29 1:46:20
340 137 e H40+ 849 erickersten Zuiddorpe 1:46:35 1:46:02
341 138 e H40+ 356 Daniel Jonckheer Drongen 1:46:39 1:46:23
342 35 e H50+ 362 Pierre Vandelangerijt Knokke-Heist 1:46:41 1:46:08
343 150 e Heren 521 Yves Evenepoel Ninove 1:46:42 1:46:11
344 36 e H50+ 602 Hervé Seyns Menen 1:46:47 1:46:28
345 151 e Heren 432 peter vyncke Brugge 1:46:48 1:46:18
346 139 e H40+ 799 Dirk De Craemer Sint-Andries 1:46:49 1:46:19
347 37 e H50+ 394 Luc De Vleminck Ninove 1:47:04 1:46:34
348 140 e H40+ 307 filip vroman Oostkamp 1:47:21 1:46:47
349 152 e Heren 718 Johan Sevenhant Assebroek 1:47:30 1:47:12
350 20 e Dames 325 Karine Beckers Brussel/Bruxelles 1:47:34 1:47:34
351 2 e H60+ 486 Willy Schilleman Groede 1:47:43 1:47:10
352 141 e H40+ 433 Bernard Maes Sluis 1:47:48 1:47:48
353 153 e Heren 706 Geert Verbeurgt Zwalm 1:47:52 1:47:22
354 142 e H40+ 548 luc Goethals Lembeke 1:48:02 1:47:34
355 38 e H50+ 628 Luc Van NUFFEL Dendermonde 1:48:04 1:48:03
356 39 e H50+ 612 WERNER LAUWEREYS Heldergem 1:48:12 1:47:38
357 143 e H40+ 800 SEYNAEVE SERGE Mouscron/Moeskroen 1:48:30 1:48:07
358 21 e Dames 763 Hilde Corvers Brecht 1:48:35 1:48:15
359 154 e Heren 621 Peter DE SMET Brakel 1:48:45 1:48:40
360 155 e Heren 600 Stefaan Moriau Buizingen 1:48:47 1:48:12
361 144 e H40+ 563 Kurt Everaert Eeklo 1:48:49 1:48:38
362 22 e Dames 724 Lieve Suffys Brugge 1:48:52 1:48:35
363 40 e H50+ 713 Albert De Ketelaere Brugge 1:48:54 1:48:37
364 145 e H40+ 804 Peter De Smet Oud-Turnhout 1:49:02 1:48:33
365 3 e H60+ 683 GUSTAAF SYMOENS STEKENE 1:49:24 1:49:24
366 23 e Dames 722 Marinka Acke Sint-Andries 1:49:38 1:49:13
367 146 e H40+ 493 Jacky Van Cuijck Retranchement 1:49:43 1:49:25
368 147 e H40+ 528 Patric de Dobbelaere Oostburg 1:49:43 1:49:09
369 148 e H40+ 690 Ron van Overloop Schoondijke 1:49:51 1:49:18
370 24 e Dames 393 Marie-Ann Vanderjeugd Meerbeke 1:50:02 1:49:33
371 156 e Heren 444 bart meerpoel Oosterzele 1:50:12 1:49:48
372 25 e Dames 447 cindy vervondel sint lievenshoutem 1:50:15 1:49:46
373 149 e H40+ 506 François Van BEVER Dendermonde 1:50:16 1:49:50
374 26 e Dames 725 Christine Vermeire Sint-Kruis (Brugge) 1:50:24 1:50:00
375 41 e H50+ 509 Luc van de Verre Gilzegem 1:50:34 1:50:17
376 150 e H40+ 604 Erik Rötgens Gentbrugge 1:50:34 1:50:11
377 42 e H50+ 879 rob geys Antwerpen 1:50:45 1:50:01
378 151 e H40+ 546 Wim Huigh Cadzand 1:50:54 1:50:53
379 43 e H50+ 481 Willem de Block Terneuzen 1:51:05 1:50:54
380 157 e Heren 678 Frederik Goethals Knokke-Heist 1:51:13 1:50:47
381 44 e H50+ 857 Herman Abbink Goes 1:51:14 1:50:47
382 158 e Heren 601 Gert Taveirne Brussel/Bruxelles 1:51:16 1:50:40
383 27 e Dames 594 Claudine Goethals de Taey Aardenburg 1:51:18 1:51:00
384 28 e Dames 523 Marjo Buzeyn Aardenburg 1:51:18 1:51:00
385 45 e H50+ 867 Luc de Craene St-Laurins 1:51:18 1:51:18
386 159 e Heren 517 Bruno Dethune Kaster 1:51:19 1:50:51
387 152 e H40+ 748 Luc Thierie Knokke Heist 1:51:29 1:51:29
388 160 e Heren 349 norbert de mol Kapelle 1:51:32 1:51:14
389 29 e Dames 579 Hilde Dhont Gent 1:51:38 1:51:13
390 30 e Dames 429 elisa rijk Schoondijke 1:51:38 1:51:29
391 153 e H40+ 372 Ronny Praet Dendermonde 1:51:51 1:51:50
392 161 e Heren 423 joel roos fransnes-lez-anvaing 1:51:55 1:51:55
393 154 e H40+ 870 DIRK DE MUYNCK ERTVELDE 1:51:57 1:51:16
394 46 e H50+ 479 Herman Dhaenens Geraardsbergen 1:52:04 1:51:35
395 155 e H40+ 545 Menno van Hoepen Middelburg 1:52:05 1:51:29
396 47 e H50+ 533 Dirk Michiels Aalst 1:52:08 1:51:37
397 4 e H60+ 856 willy jacquesbaevegems ecamibodegem 1:52:08 1:51:32
398 162 e Heren 497 Steven van de Veire Oostburg 1:52:10 1:51:30
399 48 e H50+ 375 Philippe Deleersnyder Knokke-Heist 1:52:11 1:52:05
400 31 e Dames 377 An Roose Snellegem 1:52:15 1:51:46
401 49 e H50+ 576 Christian Herteleer Bellem 1:52:18 1:51:46
402 32 e Dames 402 Elke Borms Erembodegem 1:52:19 1:51:42
403 156 e H40+ 403 Geert De Brouwer Erembodegem 1:52:19 1:51:42
404 50 e H50+ 753 LUC GERNAEY Zandbergen 1:52:19 1:51:41
405 51 e H50+ 864 freddy barremaecker Jabbeke 1:52:21 1:51:52
406 33 e Dames 682 Selena Temmerman Stekene 1:52:22 1:52:08
407 157 e H40+ 808 Joris Callens Damme 1:52:32 1:52:07
408 5 e H60+ 417 Joseph Dortu Sart-lez-Spa 1:52:38 1:52:20
409 158 e H40+ 593 Frank Neve Terneuzen 1:52:43 1:52:04
410 52 e H50+ 619 ETIENNE PEEL Roeselare 1:52:52 1:52:14
411 6 e H60+ 695 TILLO BUYSE Rumbeke 1:52:52 1:52:14
412 159 e H40+ 536 Michel Schipper Oostburg 1:53:03 1:53:03
413 53 e H50+ 330 Freddy de Voogt Knokke-Heist 1:53:13 1:52:46
414 160 e H40+ 494 Eddy Govaert Knokke-Heist 1:53:27 1:53:02
415 54 e H50+ 742 Frank Daele Gent 1:53:31 1:53:14
416 161 e H40+ 405 Leslie Ottoey Erpe-Mere 1:53:34 1:52:57
417 7 e H60+ 496 Willy van Puyvelde Schoondijke 1:53:37 1:52:58
418 34 e Dames 573 Greta Ingels Watervliet 1:53:37 1:53:25
419 55 e H50+ 328 Antoine Mathys De Pinte 1:53:43 1:53:09
420 35 e Dames 871 Fabienne Grijspeert Dudzele 1:53:49 1:53:25
421 8 e H60+ 735 JULES NEYENS BLANKENBERGE 1:53:50 1:53:24
422 36 e Dames 357 Linda Van Doorne Sint-Andries 1:53:58 1:53:29
423 162 e H40+ 704 Stanny De Vleeschauwer Lokeren 1:53:59 1:53:32
424 163 e Heren 858 niek dejonghe Nieuwmunster 1:54:08 1:53:57
425 56 e H50+ 351 Gilbert Lammens Varsenare 1:54:37 1:54:09
426 37 e Dames 749 Inge Ghesquire Heestert 1:54:50 1:54:42
427 38 e Dames 827 dorinevan nieuwenhuyse Ardooie 1:54:52 1:54:21
428 163 e H40+ 507 luc Goor balen 1:55:31 1:55:20
429 164 e H40+ 712 Martin Claeys Brugge 1:55:42 1:55:29
430 165 e H40+ 373 Johan Janssen Aardenburg 1:55:48 1:55:31
431 39 e Dames 534 Sylvie De Vriendt Eeklo 1:56:17 1:55:50
432 57 e H50+ 880 vermote dudzele 1:56:21 1:56:21
433 58 e H50+ 590 Marc Boone Kortrijk 1:56:47 1:56:18
434 40 e Dames 806 Francine Billiet Gistel 1:56:55 1:56:42
435 166 e H40+ 815 Jacky Vrancken Bredene 1:56:56 1:56:43
436 9 e H60+ 575 Aurel Cornelis Sint-Laureins 1:57:16 1:57:01
437 41 e Dames 577 Marie-Jeanne De Keyser Bellem 1:57:23 1:57:06
438 42 e Dames 406 Lieve Roggeman Aalst 1:57:30 1:56:53
439 59 e H50+ 710 Antoine de beule Zwalm 1:57:33 1:57:08
440 167 e H40+ 488 Philippe Lagae Bissegem 1:57:35 1:57:08
441 168 e H40+ 404 Luc Vermeire Aalst 1:57:37 1:57:00
442 169 e H40+ 578 Ronny Creël Eeklo 1:57:42 1:57:28
443 43 e Dames 754 rita de coster Veldegem 1:57:43 1:57:21
444 60 e H50+ 484 Ronny Scherbeijn Cadzand 1:57:53 1:57:15
445 170 e H40+ 440 Carlos de Smit Sluis 1:58:03 1:58:03
446 61 e H50+ 414 Sjaak Oosterling Breskens 1:58:05 1:58:05
447 171 e H40+ 592 Philippe Verstraeten Terneuzen 1:58:06 1:57:27
448 62 e H50+ 498 Ronald van de Veire Oostburg 1:58:09 1:57:29
449 44 e Dames 686 Gilberte Scheldewaert Sint-Amandsberg 1:58:12 1:57:59
450 10 e H60+ 495 Frans van Remoortere Oostburg 1:58:18 1:57:39
451 164 e Heren 703 ANTHONY VANDEBOURRY Sijsele 1:58:18 1:58:18
452 63 e H50+ 482 Roger Ocke Breskens 1:58:33 1:58:24
453 64 e H50+ 574 Johan De Wispelaere Sint Kruis 1:59:11 1:58:46
454 165 e Heren 471 Harry Verstraelen Stabroek 1:59:45 1:59:24
455 45 e Dames 468 Daniella Crevits Roeselare 1:59:58 1:59:44
456 172 e H40+ 782 Philip Devinck Knokke-Heist 2:00:20 1:59:41
457 46 e Dames 797 Carmen Verhelst Hamme (O.-Vl.) 2:00:22 1:59:45
458 47 e Dames 877 Ann Vangaever Brugge 2:00:26 2:00:18
459 65 e H50+ 388 Eric Moentjens Evergem 2:00:45 2:00:10
460 48 e Dames 559 Marleen Neirinckx Knokke-Heist 2:00:52 2:00:38
461 49 e Dames 392 Annelies Becu Beernem 2:00:57 2:00:22
462 50 e Dames 396 Veronique Vanpoucke Beernem 2:00:57 2:00:22
463 51 e Dames 415 Katrien Chiau Ninove 2:01:15 2:00:45
464 173 e H40+ 629 Rudi DE NEVE Dendermonde 2:01:15 2:00:39
465 11 e H60+ 562 ERIK CATTRYSSE Kortrijk 2:01:30 2:01:30
466 166 e Heren 875 daniel delahaye Brugge 2:01:59 2:01:51
467 174 e H40+ 476 Patrick Willemarck Knokke-Heist 2:02:50 2:02:50
468 175 e H40+ 766 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:03:08 2:02:38
469 52 e Dames 489 Gina Van Gils Tessenderlo 2:03:14 2:02:39
470 66 e H50+ 801 alain nollens Mouscron/Moeskroen 2:03:36 2:03:01
471 67 e H50+ 408 Johnny Coessens Aalst 2:03:58 2:03:23
472 68 e H50+ 379 Jean-Pierre Deneef Gent 2:04:15 2:04:15
473 53 e Dames 617 Veronique De Burghgraeve Zedelgem 2:04:28 2:04:05
474 69 e H50+ 449 Rik Timmermans zeebrugge 2:04:44 2:04:23
475 176 e H40+ 715 Eddy Dierickx Assebroek 2:05:28 2:05:13
476 54 e Dames 327 rita ceenaeme zemst 2:06:20 2:05:58
477 167 e Heren 595 Jan Gosselin Sint-Michiels 2:06:31 2:05:51
478 70 e H50+ 714 Wilfried Desrumaux Sint-Kruis (Brugge) 2:06:31 2:05:51
479 168 e Heren 701 Gracy Vanhenden Dendermonde 2:06:33 2:06:33
480 177 e H40+ 626 Marc Van UYTFANGHE Dendermonde 2:06:34 2:06:01
481 169 e Heren 332 danny gooris Diegem 2:06:55 2:06:54
482 55 e Dames 777 Inge van Iwaarden Aardenburg 2:08:34 2:07:53
483 56 e Dames 790 Maria Verschaeve-Thijssen Aardenburg 2:08:34 2:07:53
484 57 e Dames 527 KRISTEL VAN DE VOORDE Bornem 2:09:02 2:08:45
485 58 e Dames 625 Ann Coquyt Bassevelde 2:09:09 2:08:34
486 178 e H40+ 674 Jan Reyniers Sleidinge 2:09:13 2:08:39
487 179 e H40+ 326 dirk viskens Booischot 2:09:35 2:09:12
488 59 e Dames 774 An De Buck Maldegem 2:15:13 2:14:44
489 170 e Heren 773 jean-dominique de pre Maldegem 2:15:13 2:14:44
490 60 e Dames 501 Julie Mestdagh Brussel/Bruxelles 2:15:22 2:14:42
491 61 e Dames 503 Ruth Bosmans Mechelen 2:15:22 2:14:42
492 62 e Dames 769 Sabine De Vos Sleidinge 2:15:27 2:14:50
493 180 e H40+ 771 Patrick Mermans Sleidinge 2:15:28 2:14:45
494 63 e Dames 772 Annick Moons Sleidinge 2:15:28 2:14:51
495 64 e Dames 627 Christel De COCK Dendermonde 2:16:35 2:16:03
496 65 e Dames 744 Elke Roetgens Gent 2:19:21 2:18:57
497 171 e Heren 727 Arne De Knijf Borgerhout (Antwerpe 2:21:33 2:20:53
498 66 e Dames 726 Caroline Bugge Borgerhout (Antwerpe 2:21:33 2:20:53
499 67 e Dames 315 paula vantoorn-meeusen Terneuzen 2:21:55 2:21:20
500 172 e Heren 316 hugo meeusen Terneuzen 2:21:55 2:21:20

top naar boven  

Clubklassement

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers
1 ABAV BRUGGE 6:05:24
2 K.A.A. GENT GENT 6:10:25
3 A.V.I. ROESELARE 6:14:01
4 EENDRACHT AALST (EA) AALST 6:18:59
5 LOOISE AV 6:19:38
6 SODIBRUG BRUGGE 6:55:10
7 KREKENLOPERS WATERVLIET 6:57:37
8 SPIRIDON AALST 7:12:04
9 ROAD RUNNERS TORHOUT TORHOUT 7:18:54
10 MARATHON TEAM KNOKKE-HEIS KNOKKE-HEIST 7:35:25
11 DE WIELINGEN OOSTBURG 7:43:35
12 RACING CLUB GENT GENT 7:49:49
13 RUN FOR FUN ZWALM ZWALM 8:17:37
14 VITA NINOVE 8:48:18
15 AC DENDERLAND DENDERMONDE 8:49:17


Plaats Clubnaam Aantal lopers
1 Krekenlopers 28
2 Sodibrug 25
3 Spiridon 23
4 Eendracht Aalst (EA) 15
5 Run For Fun Zwalm 12
6 ACDL 10
7 De Impala's 10
8 De Wielingen 10
9 K.A.A. Gent 9
10 FLAC 6
11 KAPE 6
12 TP Vert 6
13 AC Break 5
14 CEPAL 5
15 Jogging Club Stekene 5
16 Road Runners Torhout 5
17 RTL 5
18 Volharding 5

top naar boven  

Dit evenement is een product van Stichting Zwinsteden